Hizmet Guruplarımız
Karot Kandil olarak sunduğumuz hizmetlerimiz
Karotla Beton Delme İşlemi
Beton Delme, muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanırız.

Donatılı veya donatısız tüm beton zeminlerde,mermer,granit vb.hassas yüzeylerin delimlerinde sıfır vibrasyonla betona zarar vermeden sessiz darbesiz tekrar bir tamirat gerektirmeden q 10mm-q600mm arası 600cm derinliğe kadar yatay dikey ve düşey konumlarda 45-90 derece açılarla beton delme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Genel Kullanım Alanları :
Kalorifer tesisatı geçişleri
- Sıhhi tesisat temiz-pis su gider geçişleri
- Klima çıkışları
- Doğal gaz borusu geçişleri
- Baca ve havalandırma geçişleri ..

En büyük avantajları arasında delim sonrası beton yapıda çatlak oluşmaz. İstenilen ebat ve çapta tahribatsız, gürültüsüz beton delme işlerinizi itina ile yaparız.

Not :
İstenilen ebat ve çapta tahribatsız, gürültüsüz beton delme işlerinizi itina ile yaparız
Kandil Karot Kampanya Duyurusu
Kandil Karot siz değerli müşterilerimize değişik kampanyalarla beton delme, beton kesme ve diğer hizmet alanlarında işinizi kolaylaştıracak kampanyala ...
YAZININ DEVAMI
Kampanyalarımız
Kandil Karot Kampanya Duyurusu
Kandil Karot Tüm Hakları Saklıdır
Karot Kandil,KAROT KANDİL,Tel:0 532 139 3466,hızlı ve güvenli KAROT delme ve karot kesme işleriyle İstanbulda hizmet sunmaktadır,Karot,Karotçu,Karotcu,Karot Beton Delme,Karot Beton Kesme,Karot makinası,Karot ucu, Karot alma,Karot işi,Karot filiz ekme,Karot derz kesimi,Karot Hidrolik Beton Kesme,karotkandil.com